Приліжкова тумба - столик Саванна.
1 800 ₴
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001422
+380686636398
- +380 (63) 277-55-75Київстар
- +380 (66) 922-11-72Vodafone
- +380 (68) 663-63-98Life
- +380 (95) 762-95-55МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумбочка приліжкова – один із найпотрібніших меблевих виробів у спальні. Вона не займає багато місця, але має дуже практичну конструкцію. На неї можна покласти всі необхідні дрібні речі, а також декор. Навіть сам її дизайн уже є відмінним доповненням інтер’єру. Тож це справді дуже вдала покупка.
Для виготовлення приліжкової тумби наші майстри використали високоякісну деревину. Вона натуральна та екологічна. Для зовнішнього покриття ми теж використовували безпечні для людського здоров’я матеріали. Тож ви можете сміливо ставити наші тумбочки біля ліжка. Дизайн стильний та сучасний, відмінно підходить під будь-який інтер’єр. А купити приліжкову тумбочку на нашому сайті ви зможете за найкращою ціною.
Розміри:
- висота - 600 мм
- Ширина - 405 мм
- Довжина - 405 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴













