Підставки для льодяників і карамелі 45 см * 20 см
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000732
+380686636398
- +380 (63) 277-55-75Київстар
- +380 (66) 922-11-72Vodafone
- +380 (68) 663-63-98Life
- +380 (95) 762-95-55МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під льодяники дозволяє зручно розмістити льодяники, кейк-попси, солодку вату та інші солодощі на вітрині. Наші майстри постарались над дизайном цього виробу, тож він виглядає дуже стильно. Підставка компактна і не займає багато місця. Вона має надійну конструкцію і забезпечує надійну фіксацію ваших солодких виробів.
Підставка під льодяники на паличці виготовлена із екологічних та безпечних матеріалів, тож вона повністю підходить для використання з харчовими продуктами. Вона дуже легко чиститься, тож ви зможете довго зберігати її у первісному стані.
- Розмір основи: 45 см * 20 см;
- Висота першого ярусу: радіус - 12,5 см;
- Висота другого ярусу: радіус - 13,5 см;
- Висота третього ярусу: радіус - 17,5 см
- Матеріал: якісний ламінований МДФ товщиною 18 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 195 мм |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴












