Палки для вігвама розбірні !!!! Комплект 4 шт.
225 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000278
+380686636398
- +380 (63) 277-55-75Київстар
- +380 (66) 922-11-72Vodafone
- +380 (68) 663-63-98Life
- +380 (95) 762-95-55МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 160 - 200 см (За бажанням покупця) |
| Діаметр | 24 мм |
| Виробник | XRmaster - Україна |
| Оптова ціна | 200 грн/комплект |
| Ціна роздрібна | 225 грн/комплект |
БЕЗКОШТОВНЕ сверління отворів (за Вашим бажанням)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24 мм |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Складно-розбірна конструкція | Да |
| Тип | Вігвам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴/комплект









